Chyby v HP5

1. března 2008 v 19:36 | Cho*
Prosím, neberte to jako kritiku filmu...berte to spíše jako zajímavost, čeho jste si ani nevšimli .... je totiž jasné, že každý film má své chyby....

 1. Když Harry, Ron a Hermiona stojí na mostě po tom, co byla Dumbledorova Armáda odhalena, a Ron s Hermionou přesvědčují Harryho, že to není jeho vina, Hermiona má svetr z kterého z ramenou visí 2 červené stuhy, ale v dalším záběru je má Hermiona přehozené před ramena, a pak je má zas normálně.
 2. V celém filmu má Daniel Radcliffe modré oči. Harry Potter má ale oči zelený. A takhle je to i v některých scénách ostatních dílů.
 3. Lenka použije proti Smrtijedovi zaklínadlo Levicorpus a Smrtijed odletí až někam za regály. Avšak v 6. díle se dočteme, že Levicorpus je zaklínadlo po kterém se pověsíte za kotník.
 4. Utočící mozromorové nemáji pláště. V trojce ovšem ano, a i když zautočí na Azkaban, taky mají pláště.
 5. Když se Harry baví po polibku s Cho s Ronem a Hermionou, Hermiona vysvětluje, jak se asi Cho musí cítit. Zmíní se, že má strach, že propadne u zkoušek NKÚ. Ale zkoušky tento rok dělá Harry a jeho třída a Cho je o rok starší, musí je mít už za sebou.
 6. Když se Harry dívá do Snapeových vzpomínek, tak vidí otce, jak proti Snapeovi použije zaklínadlo Impedimenta. Snape se ale pověsí do vzduchu za kotník a to je Levicorpus.
 7. V prvním dílu Harryho Pottera stojí Hadridův srub na louce, která se táhne až k hradu. Ale ve čtvrtém a pátém díle je srub pod strmou skálou. Že by se Hadrid přestěhoval?
 8. Na koni po bitvě Brumbála s Voldemortem je v tom prachu plno stop, ale jak se tam objevily, když tam nikdo nepřešel? Že by mnohokrát znovu zkoušená scéna?
 9. Když se Harry po příjezdu do Prasinek dívá na Cho, jak odjíždí kočárem do Bradavic, žádný testrál tam není. Vidí až toho, co táhne kočár, kde sedí Lenka. Proč neviděl hned toho prvního?
 10. Hned na začátku filmu, když Fénixův řád vyzvedne Harryho a letí přes Londýn, tak letí na košťatech v malé výšce. Není to trošku v rozporu se zákonem na utajování kouzel?
 11. Při souboji smrtijedů a členů Fénixová řádu v kruhové místnosti s kameným obloukem na odboru záhad používají Harry i Sirius proti smrtijedům neverbální zaklínadla, avšak ty se Harry uči až v šestém ročníku!
 12. Při psaní zkoušek NKÚ jsou ve stejné místnosti s Harrym i Weasleyova dvojčata. Ta už ale zkoušky dávno udělala, jsou přece starší, tak jak to, že také skládají zkoušky?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mia Mia | E-mail | Web | 3. března 2008 v 16:38 | Reagovat

ahojky, máš moc fajn blogček, ale nechci ti radit, ale asi bys měla změnit pozadí stránky...strašně blbě se to čte ;) třeba to dej jako okraje ;)

2 Cho* Cho* | E-mail | Web | 4. března 2008 v 21:36 | Reagovat

Jj díky za radu..D:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama