Harry Potter 7

Screeny z videa k HP7

13. prosince 2009 v 10:22 | Cho*
  • Screeny z videa k HP7. Uvidíte například Ronův odštěp při útěku z ministerstva, hrob Ignotuse Pewerella a nebo Ollivandera a mnohem a mnohem více! Fotky najdete v článku!

Víme kdy Hermiona políbí Rona

31. srpna 2009 v 13:29 | Cho*
Pamatujete se ještě na to, jak se v červnu natáčela scéna, při níž Hermiona políbí Rona? Tak přesně o této části filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II. nejnovější pronikly na světlo světa podrobnější informace!
Údajně spolehlivý zdroj totiž prozradil, kde a za jakých okolností padla tato téměř již legendární pusa. Musíme vás také upozornit, že pokud je tato informace skutečně pravdivá, tak jde o celkem velký SPOILER, který prozrazuje celkem zajímavou část posledního filmu. Přizpůsobte tomu svoji zvědavost

►Více v článku

HP7 mezi desítkou

19. srpna 2009 v 11:21 | Cho*
Podle filmového žebříčku, který byl sestaven na internetovém filmovém portálu IMDb, je první díl Relikvií Smrti, sedmý film ze série druhým najočekávanějším v roce 2010. Fanoušci jsou prý už nažhavený na shlédnuti první poloviny poslední části magické Potter ságy.

Žebříček deseti nejočekávanějších filmů v roce 2010

10. The Book of Eli (kde hrají Michael Gambon a Gary Oldman)
9. Remember Me (kde hraje Robert Pattinson)
8. Prince of Persia: The Sands of Time
7. The Green Hornet
6. The Expendables
5. A Nightmare on Elm Street
4. The Last Airbender
3. Iron Man 2
2. Harry Potter and the Deathly Hallows Part I
1. Alice in Wonderland
(kde hraje Helena-Bonham Carter, Alan Rickman a Timothy Spall)

New fotky z natáčení HP7

9. srpna 2009 v 15:25 | Cho*
Několik fotek pořízených na natáčení HP7. Na fotkách uvidíte třeba Jessie Cave, Ruperta Grinta, Toma Feltona nebo Jasona Issaca.

New fotky z natáčení HP7 - Dartfordský tunel, Kent

27. července 2009 v 15:46 | Cho*
Nové fotky z natáčení, nebo spíše ze zkoušek natáčení sedmého Pottera! Jedná se o scénu z kapitoly "Sedmero Potterů", kdy Hagrid a Harry prchají na upravené Siriusově motorce. Na fotkách jsou pouze dubléři.

Natáčení v Londýně

7. června 2009 v 21:50 | Cho*
Nové fotky z natáčení v Londýně, kde trio točilo scénu po útěku z Doupěte.

Polibek Rona a Hermiony

7. června 2009 v 13:07 | Cho*
V poslední knize o Harrym Potterovi nám J. K. Rowlingová zprostředkovala kromě napínavých a akčních pasáží i několik romantických momentů mezi hlavními postavami.

Jedním z klíčových okamžiků je vztah mezi Hermionou a Ronem. Spisovatelka však tímto rozhodnutím způsobila nejednu vrásky na čelech Ruperta Grinta (Ron) a Emmy Watsonové (Hermiona), kteří si svůj společný polibek v novém filmovém vztahu před pár měsíci vůbec neuměli představit. Svůj vztah často označili za bratrský, oba se společného polibku hrozily a věřili, že celé je to ještě příliš daleko.

Více v článku.

Nové fotky z natáčení HP7

5. června 2009 v 13:13 | Cho*
Nikolik nových fotek, které se nyní objevily z natáčení scén s Lasturovou vilou.

Chris Rankin si zahraje v Relikviích

1. června 2009 v 21:12 | Cho*
A máme zde další novinky ohledně hereckého obsazení filmu Harry Potter a Relikvie smrti. Chris Rankin, herec jenž doposud hrál roli Percy Weasleyho potvrdil v rozhovoru pro portál snitchseaker.com svou další účast v nadcházejících filmech o kouzelnickém učňovi.

Chase Armitage - herec, tanečník a kaskadér-- byl také obsazen do závěrečného filmu pro roli neznámého chytače.

mamlasek.blog.cz

Nové fotky ze Swinley

1. června 2009 v 21:08 | Cho*
Nové fotky z přípravy na natáčení scén z HP7 ve Swinleyském lese. Dále se objevila informace na stránkách London Taxi Tour, podle které bude filmování probíhat již od 10. června, středy a potrvá zatím po dobu nám neznámou.

 
 

Reklama